Fractal Design North XL Chalk White TG Clear Fractal Design
- TootjadFractal Design
- Mudel: FD-C-NOR1X-04
- Saadavus: 5
-
174€
Fractal Design North XL Chalk White TG Clear Fractal Design
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 565.00 mm |
| Gross height (mm) | 553.00 mm |
| Gross weight | 9.80 kg |
| Gross width (mm) | 326.00 mm |
| Net weight | 7.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 8 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1600.00 g |
| Plastic (No PET) | 400.00 g |
| Producer | Fractal Design |
| Tare weight (kg) | 2.00 kg |
| Volume (m3) | 0.10 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |
Sildid: fractal design north xl chalk white tg clear fractal design, fd-c-nor1x-04, fractal design, korpused

